Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Czwartek upalny. IMGW wydał ostrzeżenia dla siedmiu województw

Czwartek upalny. IMGW wydał ostrzeżenia dla siedmiu województwInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w czwartek (6 sierpnia) alerty dla siedmiu województw z uwagi na upalną pogodę. Ostrzeżenia mają drugi stopień. Temperatura w Wielkopolsce, na Mazowszu, w Łódzkiem, Lubelskiem, na Dolnym Śląsku, w Opolskiem i Lubuskiem ma przekroczyć 30 st. Celsjusza.


Pogoda: Chłodno, deszczowo i burze. Kiedy zmiana?

Pogoda: Chłodno, deszczowo i burze. Kiedy zmiana?Dziś w dużej części kraju temperatura maksymalna będzie dużo poniżej wakacyjnych oczekiwań - termometry w Szklarskiej Porębie wskażą zaledwie 14 st. C, w Łebie i na Helu: 19 st. Do tego w większości kraju będzie padać, a miejscami pojawią się burze. Sprawdź, kiedy zmiana? I jaka będzie pogoda w najbliższy weekend.


USA: Huragan Izajasz uderzył w wybrzeże Karoliny Północnej

USA: Huragan Izajasz uderzył w wybrzeże Karoliny PółnocnejHuragan Izajasz uderzył w wybrzeże amerykańskiego stanu Karolina Północna. Prędkość wiatru dochodzi do 140 km/h. Według prognoz we wtorek (4 sierpnia) żywioł ma dotrzeć do Nowego Jorku.


Intensywne opady deszczu. IMGW ostrzega pięć województw

Intensywne opady deszczu. IMGW ostrzega pięć województwInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek po południu ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu dla woj. wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, wschodu woj. dolnośląskiego, kilku południowych powiatów woj. lubuskiego oraz kilku zachodnich powiatów woj. opolskiego.


Ostrzeżenie IMGW: Intensywne deszcze w pięciu województwach

Ostrzeżenie IMGW: Intensywne deszcze w pięciu województwachInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek (3 sierpnia) rano ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami dla woj. dolnośląskiego i alerty pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu w woj. wielkopolskim i kujawsko-pomorskim, a także w części województw: lubuskiego i opolskiego.


Pogoda na 3 i 4 sierpnia. Nad Polskę nadciąga chłodniejsze powietrze

Pogoda na 3 i 4 sierpnia. Nad Polskę nadciąga chłodniejsze powietrzeJak informuje IMGW Europa północna, środkowa oraz południowa są pod wpływem płytkich układów niskiego ciśnienia ze strefami frontów atmosferycznych. Ten układ baryczny sprawi, że w Polsce zapanują znacznie niższe temperatury niż w ostatnich dniach. Najchłodniej będzie nad morzem.


IMGW: ostrzeżenia przed intensywnym deszczem w czterech województwach

IMGW: ostrzeżenia przed intensywnym deszczem w czterech województwachInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę 2 sierpnia ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami dla woj. dolnośląskiego i alerty I stopnia przed intensywnymi opadami w woj. wielkopolskim, a także w części województw: lubuskiego i opolskiego.


Deszcz i burze. IMGW ostrzega dwa województwa

Deszcz i burze. IMGW ostrzega dwa województwa Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami dla województwa dolnośląskiego i części województwa lubuskiego.


Do Florydy nadciąga tropikalna burza "Izajasz"

Do Florydy nadciąga tropikalna burza "Izajasz"Mieszkańcy amerykańskiego stanu Floryda przygotowują się na przyjście tropikalnej burzy "Izajasz". Meteorolodzy spodziewają się, że pomimo wcześniejszego osłabienia zjawisko może znów osiągnąć status huraganu.


Prognoza: Zmiana pogody. Deszcz i ochłodzenie

Prognoza: Zmiana pogody. Deszcz i ochłodzenieNiedziela (2 sierpnia) będzie bardzo ciepła i słoneczna, ale już w poniedziałek (3 sierpnia) czeka nas zmiana pogody. Ochłodzi się i będzie padał deszcz.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej
Koronawirus w Polsce, Koronawirus dolnośląskie, Koronawirus kujawsko-pomorskie, Koronawirus lubelskie, Koronawirus lubuskie, Koronawirus łódzkie, Koronawirus malopolskie, Koronawirus mazowieckie, Koronawirus opolskie, Koronawirus podkarpackie, Koronawirus podlaskie, Koronawirus pomorskie, Koronawirus śląskie, Koronawirus świętokrzyskie, Koronawirus warminsko-mazurskie, Koronawirus wielkopolskie, Koronawirus zachodniopomorskie