Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Pogoda na Wigilię i Boże Narodzenie 2021

Pogoda na Wigilię i Boże Narodzenie 2021 Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jakiej pogody możemy spodziewać się w grudniu 2021 roku? Czy w Wigilię oraz Boże Narodzenie spadnie śnieg? Czy jest szansa na to, że święta będą białe? Oto prognoza pogody na 24, 25 i 26 grudnia.


Prognoza pogody na piątek. Śnieg na Pomorzu, ślisko na drogach

Prognoza pogody na piątek. Śnieg na Pomorzu, ślisko na drogachDo 8 cm śniegu może spaść w piątek na Kaszubach i Pomorzu Gdańskim - informuje synoptyk IMGW Michał Ogrodnik. Rano należy uważać też na trudne warunki na drogach, a w centrum kraju spodziewany jest umiarkowanie silny wiatr. Sprawdź prognozę pogody na piątek.


Ekstremalnie niskie ciśnienie. Złe wieści dla organizmu

Ekstremalnie niskie ciśnienie. Złe wieści dla organizmu​Czwartek będzie ciężkim dniem dla osób, które są wrażliwe na to, co dzieje się w pogodzie. Dziś bardzo niskie ciśnienie może powodować silny ból głowy, ale również senność, rozdrażnienie, znużenie i rozkojarzenie. Winowajcą jest niż Daniel, który przechodzi przez Polskę.


Prognoza pogody na czwartek i piątek. Opady deszczu i śniegu

Prognoza pogody na czwartek i piątek. Opady deszczu i śniegu- W czwartek na południowej połowie kraju nastąpi stopniowa poprawa pogody - powiedział Jakub Gawron, synoptyk IMGW-PIB. Dodał, że śnieg i śnieg z deszczem będzie padał na północy kraju i w rejonach podgórskich. Noc przyniesie sporo rozpogodzeń w całym kraju. W piątek w całym kraju zachmurzenie będzie umiarkowane, a temperatura maksymalna od 0 st. C do 3 st. C.


Nad morzem wiatr nawet 100 km/h. IMGW wydał ostrzeżenie

Nad morzem wiatr nawet 100 km/h. IMGW wydał ostrzeżenie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę ostrzeżenia drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla szeregu powiatów województwa zachodniopomorskiego. Gdzieniegdzie prędkość wiatru może osiągnąć nawet 110 km/h.


Ból głowy i senność. Przed nami duże skoki ciśnienia

Ból głowy i senność. Przed nami duże skoki ciśnieniaNajbliższe dwa dni przyniosą ze sobą kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i śniegu. Słońce zza chmur wyjrzy tylko w niektórych regionach kraju. Będzie również silnie wiało, a na domiar złego trzeba liczyć się z olbrzymimi wahaniami ciśnienia, które mogą wielu z nas przyprawić o ból głowy i senność.


​Opady i silny wiatr. Pogoda we wtorek 30 listopada

​Opady i silny wiatr. Pogoda we wtorek 30 listopadaOpady deszczu i deszczu ze śniegiem, niska temperatura oraz silny wiatr - taka pogoda czeka nas w czwartek. Synoptycy ostrzegają, że z powodu opadów marznącego deszczu na drogach i chodnikach będzie niebezpiecznie.


Zima tuż tuż? Pogoda na najbliższe dni: Śnieg i zimno

Zima tuż tuż? Pogoda na najbliższe dni: Śnieg i zimnoNajbliższy tydzień zapowiada się dość nieprzyjemnie. Czuć już, że do Polski zbliża się zima. W kolejnych dniach będzie zimno, z opadami śniegu i śniegu z deszczem. Będzie też wiało. Miejscami do 90 km/h. Na drogach będą panować trudne warunki do jazdy.


Prognoza pogody na poniedziałek. Opady deszczu i śniegu

Prognoza pogody na poniedziałek. Opady deszczu i śnieguCzeka nas pochmurny poniedziałek z opadami deszczu i śniegu. Temperatura będzie wahała się od 1 do 5 stopni Celsjusza - prognozuje synoptyk IMGW-PIB Przemysław Szrama.


Synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu. Alerty dla czterech regionów

Synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu. Alerty dla czterech regionówDo 15 centymetrów śniegu może lokalnie spaść w południowo-zachodniej i centralnej części kraju. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu. Z alertów obowiązujących na terenie czterech województw wynika, że spadnie tam przeciętnie do 10 cm śniegu.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej