Wiadomości

"Zimna Zośka" daje o sobie znać. IMGW ostrzega przed przymrozkami

"Zimna Zośka" daje o sobie znać. IMGW ostrzega przed przymrozkami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej alarmuje, że w najbliższym czasie przypomni o sobie tzw. zimna Zośka. Mieszkańcy północnych i północno-wschodnich rejonów Polski mogą się spodziewać przymrozków - nawet -5 stopni Celsjusza.


IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem i wiatrem. Pogoda na dziś

IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem i wiatrem. Pogoda na dziśBurze, silne porywy wiatru i grad - taka pogoda czeka nas dziś w południowo-wschodniej Polsce. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia dotyczące gwałtownych zjawisk pogodowych. Poza tym będzie dosyć ciepło.


Burze z gradem w południowo-wschodniej Polsce. Pogoda 6 maja

Burze z gradem w południowo-wschodniej Polsce. Pogoda 6 majaInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem w sześciu województwach, do tego spodziewane są ulewne opady deszczu. Jaka pogoda czeka nas w piątek? Przedstawiamy najnowsze prognozy.


IMGW: W czwartek burze i grad

IMGW: W czwartek burze i gradPo słonecznej majówce czeka nas zmiana pogody. W czwartek deszczowo będzie niemal w całym kraju. Jak informuje IMGW, wystąpią burze i grad. Najcieplej będzie na południu kraju. Temperatura wyniesie tam maksymalnie 22 stopnie Celsjusza.


Pogoda na maturę 2022. Możliwe burze z piorunami

Pogoda na maturę 2022. Możliwe burze z piorunamiMatura 2022 z języka angielskiego i przedmiotów dodatkowych dopiero przed nami, więc wyjaśniamy, jak się ubrać na maturę na podstawie prognozy pogody dla Warszawy, Gdańska i Krakowa na najbliższe dni. Okazuje się, że niektórzy abiturienci powinni pomyśleć o zabraniu ze sobą na egzamin maturalny parasola lub płaszcza przeciwdeszczowego.


Pogoda 2 maja. Burzowy poniedziałek na południu kraju

 Pogoda 2 maja. Burzowy poniedziałek na południu krajuJaka pogoda w majówkę? W poniedziałek 2 maja Polska nadal będzie znajdowała się w obszarze wysokiego ciśnienia. Spodziewany jest napływ powietrza polarno-morskiego: na północy chłodniejszego i suchszego, na południu wilgotnego i ciepłego - powiedziała Dorota Pacocha z IMGW-PIB.


Pogoda na majówkę. Przymrozki w siedmiu regionach. Gdzie najcieplej?

Pogoda na majówkę. Przymrozki w siedmiu regionach. Gdzie najcieplej? Majówka w pełni, choć temperatury w wielu regionach nie rozpieszczają ciepłem. W sobotę nad Polską więcej słońca, a na zachodzie termometry mogą wskazać do 19 stopni Celsjusza. Jednak Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla siedmiu regionów przed przymrozkami.


Majówka 2022. Pogoda nas zaskoczy? Prognoza na długi weekend

Majówka 2022. Pogoda nas zaskoczy? Prognoza na długi weekendJaka pogoda czeka nas podczas zbliżającej się majówki? Czy w długi weekend zaświeci słońce i będzie ciepło? Najnowsze prognozy pogody na majówkę 2022 pozwalają mieć nadzieję, że tych dni nie spędzimy pod parasolami.


Kalendarz pylenia na koniec kwietnia 2022. Prognoza dla alergików

Kalendarz pylenia na koniec kwietnia 2022. Prognoza dla alergikówPrognoza dla alergików na kwiecień 2022 nie jest najgorsza, jednak w słoneczne i wietrzne dni trzeba będzie uważać, aby objawy alergii na pyłki nie dały nam się we znaki. Wyjaśniamy, jakie pyłki uczulają w kwietniu oraz jakie są objawy alergii na pyłki. Oto wszystko, co trzeba wiedzieć na temat traw, roślin i grzybów, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.


Pogoda na Wielkanoc. Zimno, pochmurnie i deszczowo

Pogoda na Wielkanoc. Zimno, pochmurnie i deszczowoŚwięta wielkanocne będą chłodne i deszczowe. W części Polski spadnie śnieg. Dopiero w poniedziałek na większym obszarze kraju słońce wyjrzy zza chmur, ale raczej nie na wschodzie i południu - tam wciąż będzie pochmurnie.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej