Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Przed nami ciepły wieczór. Miejscami nawet 20 stopni

Przed nami ciepły wieczór. Miejscami nawet 20 stopni Grażyna Dąbrowska z Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej podaje, że do końca dnia w poniedziałek utrzymywać się będzie piękna pogoda. - Będzie mało chmur i do wieczora około 20 stopni na termometrach. W nocy na zachodzie kraju będzie nawet 13 stopni – dodaje synoptyk.


Tygodniowa prognoza pogody. Kiedy ochłodzenie?

Tygodniowa prognoza pogody. Kiedy ochłodzenie?W najbliższych dniach wreszcie możemy spodziewać się słonecznej i ciepłej pogody. Burze pojawią się dopiero w środę, a ochłodzi w czwartek.


Przymrozki w połowie kraju, temperatura poniżej zera. Ostrzeżenia IMGW

Przymrozki w połowie kraju, temperatura poniżej zera. Ostrzeżenia IMGWIMGW wydał ostrzeżenia przed przymrozkami dla wschodniej Polski, centrum oraz znacznej części północy i południa. W sobotę mieszkańcy tych rejonów muszą liczyć się z tym, że temperatura przy gruncie spadnie do około -2 st. C, a w obszarach podgórskich do -5 st. C.


Burze z gradem. Ostrzeżenia dla sześciu województw

Burze z gradem. Ostrzeżenia dla sześciu województw W sześciu województwach prognozowane są dziś burze z gradem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia do regionów w południowej części Polski. Burzom ma towarzyszyć silny wiatr.


Deszcz i burze. Pogoda na piątek

Deszcz i burze. Pogoda na piątekNajwiększe opady deszczu wystąpią na północnym wschodzie, na pozostałym obszarze będą one przelotne. Miejscami możliwe są burze w towarzystwie silnego wiatru czy opadów gradu.


Szykuje się pochmurny dzień. Pogoda na czwartek

Szykuje się pochmurny dzień. Pogoda na czwartekZawiodą się ci, którzy czekają na poprawę pogody. Czwartkowa aura będzie podobna, jak w poprzednich dniach, a to oznacza zachmurzenie, porywy wiatru i przelotne opady deszczu. Nie warto też chować do szaf cieplejszych ubrań, bo słupek rtęci sięgnie maksymalnie 14 stopni Celsjusza. Zmiany możemy spodziewać się w niedzielę.


Matura 2021. Na jaką pogodę mogą liczyć maturzyści?

Matura 2021. Na jaką pogodę mogą liczyć maturzyści?Od 4 maja trwają egzaminy maturalne. Obecna sesja egzaminacyjna zakończy się 20 maja. Sprawdzamy, na jaką pogodę w pierwszym tygodniu weryfikacji swojej wiedzy mogą liczyć maturzyści. Czy będzie szansa na popołudniowy spacer, żeby "przewietrzyć głowę"?


Wietrzna, ale ciepła środa. Nawet 20 st. Celsjusza

Wietrzna, ale ciepła środa. Nawet 20 st. CelsjuszaNa Pomorzu powieje nawet 80 km/h, w pozostałych regionach również należy spodziewać się silnego wiatru. Temperatura będzie wahać się od 10 stopni na północy, do nawet 20 stopni na południu. W części miejscowości możliwe gwałtowne ulewy.


Prognoza pogody na wtorek: Silnie powieje w górach

Prognoza pogody na wtorek: Silnie powieje w górachWtorek zapowiada się z dużą ilością słońca. Wraz z upływem dnia będzie jednak przybywać chmur i spodziewane są przelotne opady deszczu. Wiatr będzie silny - z porywami do 60 do 80 km/h - zwłaszcza w górach. Temperatura wzrośnie - przekazał Michał Ogrodnik, dyżurny synoptyk IMGW.


Koniec z przymrozkami. Pod koniec tygodnia nawet 26 stopni Celsjusza

Koniec z przymrozkami. Pod koniec tygodnia nawet 26 stopni CelsjuszaMeteorolodzy wreszcie mają dla nas dobre wieści. Nadchodząca noc powinna być ostatnią nocą z przymrozkami, zaś pod koniec tygodnia termometry mogą pokazać nawet 26 st. C - wynika z prognozy pogody, którą przygotował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Najbliższe dni będą jednak pochmurne i z opadami.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej