Wiadomości

Przymrozki niemal w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia

Przymrozki niemal w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżeniaInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami dla 11 województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego i opolskiego.


IMGW: Ostrzeżenia przed przymrozkami w prawie całym kraju

IMGW: Ostrzeżenia przed przymrozkami w prawie całym krajuInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w nocy z piątku na sobotę dla 15 województw. Alert nie obejmuje jedynie woj. opolskiego.


IMGW: Przymrozki w 10 województwach

IMGW: Przymrozki w 10 województwach​Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami dla 10 województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego i opolskiego.


Węgry: Padł rekord zimna dla 1 kwietnia

Węgry: Padł rekord zimna dla 1 kwietniaDzienny rekord zimna dla 1 kwietnia został pobity w środę, 1 kwietnia, na Węgrzech, gdzie zanotowano minus 11,9 stopni Celsjusza - poinformował Krajowy Urząd Meteorologiczny na Facebooku.


IMGW ostrzega: We wtorek przymrozki w całym kraju

IMGW ostrzega: We wtorek przymrozki w całym krajuInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Ponadto, w ośmiu województwach mogą pojawić się oblodzenia na drogach.


Przymrozki w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia

Przymrozki w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżeniaInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla całego kraju przed przymrozkami. W kilku województwach alerty dotyczą także opadów śniegu i oblodzeń na drogach.


Sztorm na Bałtyku. Wiatr do 8-9 stopni w skali Beauforta

Sztorm na Bałtyku. Wiatr do 8-9 stopni w skali BeaufortaOstrzeżenie drugiego stopnia przed sztormem na wschodnim Bałtyku wydało w sobotę wieczorem Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Silny i porywisty wiatr będzie od godzin nocnych w niedzielę. Może zniszczyć lekkie konstrukcje.


Nadchodzi zmiana pogody. Wrócą przymrozki

Nadchodzi zmiana pogody. Wrócą przymrozkiSłoneczna i wiosenna aura, którą można zaobserwować w sobotę, nie potrwa długo. Już w niedzielę Polska znajdzie się w obszarze niżu Mareike, który przyniesie duży spadek temperatur, a nawet przymrozki.


Przymrozki w całej Polsce. Nawet -7 stopni

Przymrozki w całej Polsce. Nawet -7 stopni Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Najzimniej będzie na Podlasiu.


IMGW ostrzega: Przymrozki w całej Polsce. Nawet -9 stopni

IMGW ostrzega: Przymrozki w całej Polsce. Nawet -9 stopniInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Nocami temperatura spadnie nawet do -9 stopni Celsjusza.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej