Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Wszystkich Świętych. Jaka będzie pogoda? Najnowsza prognoza

Wszystkich Świętych. Jaka będzie pogoda? Najnowsza prognozaJaka pogoda czeka nas we Wszystkich Świętych? Weekend poprzedzający 1 listopada będzie słoneczny i ciepły w całym kraju. Na Wszystkich Świętych jednak pogoda się zepsuje, a wizyty na grobach bliskich utrudni nam deszcz.


Czeka nas późne babie lato. Temperatura wyjątkowo zaskoczy

Czeka nas późne babie lato. Temperatura wyjątkowo zaskoczyW tym roku na babie lato musimy czekać wyjątkowo długo, ponieważ bardzo się ono opóźnia. Wszystko wskazuje na to, że przypadnie na końcówkę października i początek listopada. Jakich temperatur powinniśmy się wtedy spodziewać? Sprawdź prognozę.


Prognoza pogody na niedzielę, 24 października

Prognoza pogody na niedzielę, 24 października​W niedzielę na przeważającym obszarze kraju będzie słonecznie, a temperatura w ciągu dnia wyniesie od 8 do 12 stopni - zapowiada Jakub Gawron, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego.


Wezbrania wód i burze. IMGW ostrzega

Wezbrania wód i burze. IMGW ostrzegaW Polsce północno-wschodniej możliwe lokalnie pojedyncze burze - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Instytut ostrzega też mieszkańców Wybrzeża przed wezbraniami wód. Z związku z tym wydano alert hydrologiczny drugiego stopnia.


Prognoza pogody na sobotę, 23 października

Prognoza pogody na sobotę, 23 październikaTemperatura maksymalna w sobotę w ciągu dnia wyniesie od 6 do 11 stopni Celsjusza. Miejscami, głównie na północy kraju, możliwe są przelotne deszcze - powiedział Jakub Gawron, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wiatr w porywach nie powinien przekraczać 60km/h.


Prognoza pogody na weekend 23-24 października

Prognoza pogody na weekend 23-24 października​Silny wiatr, który w czwartek i piątek spowodował dużo strat, w sobotę wyraźnie osłabnie. Niestety pierwszy dzień weekendu będzie deszczowy - przelotne opady spodziewane są w niemal całej Polsce. Niedziela będzie już pogodna - popada tylko na południu kraju. Sprawdź pogodę na weekend.


Prognoza pogody na czwartek. Silny wiatr, na Bałtyku sztorm

Prognoza pogody na czwartek. Silny wiatr, na Bałtyku sztormW czwartek zapowiada się wietrzna pogoda. - Silny wiatr oraz przelotne opady deszczu spodziewane są w niemal w całej Polsce - powiedziała Ewa Łapińska, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego. Na Bałtyku zapowiadany jest silny sztorm.


Największa wichura w sezonie. Porywy wiatru powyżej 100 km/h

Największa wichura w sezonie. Porywy wiatru powyżej 100 km/hW najbliższych dniach czeka nas największa wichura w sezonie jesiennym. Choć mocniej zacznie wiać od środy, to z czwartku na piątek porywy wiatru przekroczą 100 km/h, a w górach - 130 km/h. IMGW ostrzega też przed sztormem na Bałtyku z porywami do 10-11 w skali Beauforta.


Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałek. Pogodnie z przejściowym zachmurzeniem

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałek. Pogodnie z przejściowym zachmurzeniemNiedziela zapowiada się słonecznie z przelotnymi zachmurzeniami w niemal całym kraju, padać będzie tylko na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Według synoptyków temperatura będzie wahać się między 10 a 13 stopni Celsjusza.


Prognoza pogody na sobotę 16 października

Prognoza pogody na sobotę 16 październikaW sobotę 16 października w części kraju możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Nad resztą Polski pojawią się chmury, ale nie powinno padać. Termometry wskażą od 8 do 12 stopni Celsjusza.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej