Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Uwaga na silny wiatr. IMGW ostrzega

Uwaga na silny wiatr. IMGW ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla części województw: dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego i małopolskiego.


W weekend ocieplenie. Prognoza pogody

W weekend ocieplenie. Prognoza pogody Mroźne dni odchodzą w zapomnienie - w weekend na termometrach zobaczymy nawet ponad 10 st. Celsjusza. Co więcej, nocą, w przeważającej części kraju, temperatura nie powinna spadać poniżej zera. Będzie jednak dość pochmurnie, a w piątek możliwe są opady deszczu.


Silny wiatr i marznące opady. IMGW wydał ostrzeżenia

Silny wiatr i marznące opady. IMGW wydał ostrzeżeniaInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w piątek rano ostrzeżenia pierwszego stopnia przed marznącymi opadami na północy kraju i silnym wiatrem na południu Polski.


Małopolska: Smog w Krakowie. Poziom stężeń pyłu PM10 powyżej normy

Małopolska: Smog w Krakowie. Poziom stężeń pyłu PM10 powyżej normy Stężenie szkodliwego pyłu PM10 przekroczyło w czwartek (3 grudnia) w Krakowie dopuszczalne normy. Po południu średnie stężenie w mieście wynosiło 76 μg/m sześc., a rano - 75. Dopuszczalny dobowy poziom to 50 μg/m sześc.


Mroźny poranek na Pogórzu Przemyskim

Mroźny poranek na Pogórzu PrzemyskimZa nami mroźna noc w województwie podkarpackim. Jak informuje IMGW, najniższą temperaturę zanotowano na stacji telemetrycznej Polana w Bieszczadach. Wyniosła ona -16,5 stopni Celsjusza.


Prognoza pogody: Wiosenna aura w grudniu

Prognoza pogody: Wiosenna aura w grudniuWschodnia część Polski znajduje się jeszcze w zasięgu wyżu znad Rosji. Zachodnia część kraju będzie odczuwać skutki niżów z ośrodkami nad Wyspami Brytyjskimi i Włochami. Z południa kontynentu zacznie napływać cieplejsze powietrze.


Uwaga! Smog w wielu miejscowościach Polski

Uwaga! Smog w wielu miejscowościach PolskiCoraz więcej czerwonych i fioletowych punktów na smogowej mapie Polski. W wielu miejscowościach stężenie zanieczyszczeń szkodliwymi pyłami PM 10 i PM 2,5 wynosi kilkaset procent dopuszczalnej normy.


Silny mróz i marznące opady. IMGW ostrzega południowe regiony Polski

Silny mróz i marznące opady. IMGW ostrzega południowe regiony PolskiInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w środę ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym mrozem w górach w Małopolsce i na Podkarpaciu oraz opadami marznącymi na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku.


Prognoza pogody: Z końcem tygodnia temperatury wzrosną

Prognoza pogody: Z końcem tygodnia temperatury wzrosną Jeszcze dziś i jutro dość zimno, w nocy słupek rtęci spadnie nawet poniżej -13 stopni Celsjusza. Jednak z końcem tygodnia temperatury będą rosnąć.


"Pogodowa apokalipsa" w Rosji. Lodowy deszcz sparaliżował ruch

"Pogodowa apokalipsa" w Rosji. Lodowy deszcz sparaliżował ruchPrzez lodowy deszcz, który spadł w połowie listopada w Rosji, most między Władywostokiem a Wyspą Rosyjską został zamknięty. Do tej pory pracujący na wysokościach specjaliści usunęli z niego 900 ton lodu, zostało go jednak jeszcze ok. tysiąca ton. Władze szukają pracowników do pomocy w oczyszczania mostu.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej