Koronawirus w Polsce - zobacz statystyki  >

Wiadomości

Prognoza pogody na weekend. Będzie grzmiało

Prognoza pogody na weekend. Będzie grzmiałoPiątek upłynie w całym kraju pod znakiem deszczu, a burze będą niepokoić szczególnie mieszkańców wschodnich województw. W sobotę słońce będzie próbowało przebić się przez chmury, przy wysokiej temperaturze, ale już w niedzielę aura ulegnie znaczącemu pogorszeniu.


IMGW: Burze z gradem na Warmii, Mazurach i Podlasiu

IMGW: Burze z gradem na Warmii, Mazurach i PodlasiuIMGW wydał w piątek ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim.


Prognoza pogody. IMGW wydał ostrzeżenia

Prognoza pogody. IMGW wydał ostrzeżeniaInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w czwartek (4 czerwca) alert pierwszego stopnia przed burzami z gradem. Ostrzeżenie dotyczy części powiatów Dolnego Śląska i Opolszczyzny.


Prognoza pogody na weekend. W niedzielę nawet 26 stopni!

Prognoza pogody na weekend. W niedzielę nawet 26 stopni!Pogoda zmieniać się będzie jak w kalejdoskopie. Przed nami deszczowe dni, ale w niedzielę nastąpi przełom. Lokalnie możliwe nawet 26 stopni Celsjusza!


Indie: Ewakuacja 110 tys. osób przed uderzeniem cyklonu

Indie: Ewakuacja 110 tys. osób przed uderzeniem cyklonuW Indiach zarządzono ewakuację mieszkańców nisko położonych terenów na zachodnim wybrzeżu kraju. W środę (3 czerwca) przed południem uderzył tam cyklon Nisarga, który przemieszcza się w stronę Bombaju - informuje CNN.


​Prognoza pogody na drugą połowę tygodnia. Nadchodzą burze

​Prognoza pogody na drugą połowę tygodnia. Nadchodzą burzeDruga połowa tygodnia będzie w większości ciepła i dość słoneczna. Załamanie pogody czeka nas w piątek. Na południu i wschodzie kraju możemy spodziewać się burz.


Włochy: Silne opady gradu na północy kraju

Włochy: Silne opady gradu na północy kraju​Wyjątkowej wielkości grad spadł na północy Włoch. To niespodziewane o tej porze roku zjawisko dało się we znaki miejscowościom mocno dotkniętym przez epidemię koronawirusa.


​Prognoza pogody na początek tygodnia. Będzie więcej słońca

​Prognoza pogody na początek tygodnia. Będzie więcej słońcaPo deszczowym weekendzie czeka nas rozpogodzenie. Niemal w całej Polsce zza chmur wyjrzy słońce. Co najmniej do czwartku należy się jednak spodziewać przelotnych opadów. Będzie ciepło - w wielu miejscach kraju powyżej 20 st. Celsjusza.


PSP: W weekend ponad 800 pożarów i setki interwencji związanych z pogodą

PSP: W weekend ponad 800 pożarów i setki interwencji związanych z pogodąW cały weekend doszło do 831 pożarów, zaś w niedzielę (31 maja) prawie 550 interwencji straży pożarnej było związanych z silnym wiatrem i intensywnymi opadami deszczu – poinformował w poniedziałek (1 czerwca) rzecznik komendanta głównego PSP, st. kpt. Krzysztof Batorski.


Intensywne opady deszczu na południu kraju. Miejscami niebezpiecznie

Intensywne opady deszczu na południu kraju. Miejscami niebezpiecznieNa południu kraju mocno pada. W niedzielę po południu w Małopolsce stany ostrzegawcze przekroczone były w ośmiu rzekach, a Skawinka w Radziszowie podniosła się powyżej stanu alarmowego. Z kolei w woj. śląskim wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w trzech powiatach - bielskim, pszczyńskim i bieruńsko-lędzińskim. Rzeki wzbierają także na Podkarpaciu.


Obserwuj nas na:
FacebookTwitter

Strona wykorzystuje cookies. Dowiedz się więcej
Koronawirus w Polsce, Koronawirus dolnośląskie, Koronawirus kujawsko-pomorskie, Koronawirus lubelskie, Koronawirus lubuskie, Koronawirus łódzkie, Koronawirus malopolskie, Koronawirus mazowieckie, Koronawirus opolskie, Koronawirus podkarpackie, Koronawirus podlaskie, Koronawirus pomorskie, Koronawirus śląskie, Koronawirus świętokrzyskie, Koronawirus warminsko-mazurskie, Koronawirus wielkopolskie, Koronawirus zachodniopomorskie